m Ultra Party Camp 2019

ZAKWATEROWANIE

ZASADY REZERWACJI MIEJSC W APARTAMENTACH/HOTELU

Przyjmujemy pojedyncze osoby i pełne rezerwacje na apartamenty/hotel, w przypadku pojedynczej rezerwacji będziemy kwaterować razem różne rezerwacje. Wolne miejsce w apartamencie/hotelu podlega dodatkowej opłacie w kwocie 600 zł/ niewykorzystane miejsce czyli np. można wziąć apartament 4 osobowy dla 3 osób w tym wypadku dopłata wyniesie po 200zł/os.

ZAKWATEROWANIE SPLIT

SPLIT / ULTRA FESTIVAL CAMPING

Ulokowany w malowniczej miejscowości Omniš kilkanaście kilometrów na południe od miejsca, gdzie odbędzie się festiwal- Poljud (Split). Z własną,prywatną plażą camping jest idealnym miejscem na zebranie sił przed imprezą.

Jest w pełni wyposażony w zaplecze socjalne, depozyty, toalety, prysznice, bar oraz restaurację. Dla najbardziej wytrzymałych imprezowiczów odbędą się tam before i afterparty z występem zwycięzcy konkursu UMF Invades Poland! Dotarcie pod bramki Ultra Music Festival nie może być prostsze- zapewnimy Wam 24 godzinne transfery autobusowe spod campingu.

Wyposażenie: zaplecze socjalne / depozyt / toalety / prysznice / bar / restauracje
WAŻNE: NAMIOTY NIE SĄ ZAWARTE W CENIE!

APARTAMENTY

Odkryj typowy dla Chorwacji rodzaj zakwaterowania-Apartamenty, poznaj ich właścicieli oraz sąsiadów. Przeżyj wakacje w przytulnych warunkach i poznaj bliżej lokalną społeczność regionu. Opcja przeznaczona dla ludzi ceniących sobie wygodę i komfort podczas podróży zagranicznych.

*Zdjęcia są symboliczne. Apartamenty są tzw. NO NAME o podobnym standardzie. Wszystkie mieszczą się w miejscowości Kastel ,Trogir lub Omniś ok 30km od Splitu. Kastel jest po Splicie i Trogirze jednym z najbardziej obleganych miasteczek wakacyjnych w tej części Chorwacji. Apartamenty są 2,3,4,5,6,8 osobowe, ulokowane od 250m do 800m od morza. Wszystkie wyposażone są w łazienki, aneksy kuchenne oraz klimatyzację.

Wyposażenie: aneks kuchenny / pokój dzienny / sypialnia / łazienka
WAŻNE: POKÓJ DZIENY POŁĄCZONY Z ANEKSEM KUCHENNYM

HOSTEL DOM - BRAK MIEJSC

Hostel o standardzie akademika na terenie Uniwersytetu w Splicie. Największym atutem Hostelu jest lokalizacja – centrum Splitu, 4 km od Festiwalu Ultra Europe. Obiekt oferuje pokoje 3 osobowe ze wspólną łazienką.

Wyposażenie: ŁAZIENKI WSPÓLNE / RECEPCJA 24H / ŁÓZKA PIĘTROWE
Ważne: 4 KM OD STADIONU

APARTAMENTY IVO

Przytulne pokoje w rodzinnym domu prowadzonym przez rodowitych Chorwatów. Pokoje 2 i 3 osobowe. Obiekt znajduje się w miejscowości Stobrec, 10 km od Splitu.

Wyposażenie: Pokoje wyposażone są w telewizor, łazienki oraz Wi-Fi.

HOTEL SPLIT INN

Nowo wybudowany Hotel w roku 2015. Ulokowany 7km od centrum Splitu w dzielnicy przemysłowej. Do dyspozycji Gości są nowe 3 i 4 osobowe pokoje oraz przemiła młoda obsługa. Idealny obiekt dla tych, którzy chcą być nieopodal centrum. Codziennie z Hotelu będzie kursował autobus na camping i plażę w Omiś – tylko do dyspocyzji naszych Gości.

Wyposażenie: stołówka / toalety / wi-fi
WAŻNE: W POKOJACH MOŻLIWE ŁÓŻKA PIĘTROWE

ZAKWATEROWANIE NOVALJA

APARTAMENTY

Apartamenty **/*** 4-6 osobowe z aneksem kuchennym oraz łazienką mieszczące się w okolicy centrum Novalji, 300m od plaży i 50m od przystanku linii autobusowej Novalja-Plaża Zrce.

WYPOSAŻENIE APARTAMENTÓW:
– w pełni wyposażony aneks kuchenny
– własne WC/Łazienkę
– własny balkon lub taras

WAŻNE: Klimatyzacja dodatkowo płatna u właścicieli apartamentów.

NIE WIESZ KTÓRE ZAKWATEROWANIE WYBRAĆ?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI