m Ultra Party Camp 2019

TRANSPORT I PORADY

AUTOKAREM

Autokary i kierowcy naszych firm przewozowych posiadają licencje do transportu międzynarodowego. Zapewniamy autokary wyposażone w WC, klimatyzację / odtwarzacze filmów/obrazów.

Trasa naszych autokarów przebiega przez następujące miejscowości:
– Warszawa – Łódź – Poznań – Wrocław
– Katowice – Kraków – Bydgoszcz – Gdańsk

Jeśli nie ma Twojego miasta na liście, a posiadasz grupę co najmniej 20 osób i znajduje się w pobliżu naszej trasy zadzwoń na podany poniżej numer.

Trasa może ulec zmianom w przypadku nie zebrania się min. 20 uczestników z danego miasta. Zbierz grupkę co najmniej 30 osobową i przyjedziemy w miejsce wyznaczone przez Was . Dojazd własny: – 250 zł

WIĘCEJ INFORMACJI: +48 509 383 711

SAMOCHODEM

Jeżeli opuścimy nasz kraj, to dalej drogi są tylko lepsze.
Czas przejazdu z Warszawy czy Wrocławia to ok 16h.

Po dojeździe do Splitu należy kierować się na lotnisko, gdzie będzie Party Camp check point – tu otrzymacie wszelkie informacje o miejscu zakwaterowania, bilety etc.

TRANSPORT NA FESTIVAL ULTRA EUROPE

Podczas trwania Ultra Europe można skorzystać z transportu autobusami publicznymi, których trasy są specjalnie przygotowane pod uczestników festiwalu.

Dostępne są karnety 3 – dniowe (72h), autobusy jeżdżą 24h na dobę co 40 minut lub częściej.

Bilety do nabycia w autokarze. Cena:
– Karnet 3 dniowy 35 € ~ ok 151 zł

W tym roku dodatkowo gwarantujemy wyjazd raz dziennie naszymi autokarami pod stadion (nie dotyczy campingu).

SAMOLOTEM

Specjalnie dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy transport komfortowym samolotem rejsowem firmy LOT. Wyloty odbędą się z lotniska Chopina w Warszawie. Po wylądowaniu w Splicie nastąpi transfer do hotelu, który trwać będzie do 60 minut (pakiet air).

TRANSPORT NA PLAŻĘ ZRCE Z APARTMANETÓW W NOVALJI:

Proponujemy zakup karnetów autobusowych spod apartamentów oraz z centrum miasta na plażę Zrce. Dystans z centrum na plażę to ok 1,5km.
Cena : – 25 € ( możliwość zapłaty w autokarze)