m Ultra Party Camp 2019

O NAS

PARTY CAMP

Party Camp istnieje już od ponad 12 lat!

To było wiele lat temu, ale tak nas to wciągnęło, że postanowiliśmy pasję zamienić w sposób na życie. Już od kilkunastu lat organizujemy wyjazdy w najlepsze imprezowe zakątki Europy. W naszych wyjazdach, obozach i imprezach od początku działalności uczestniczyło ponad 30 000 ! Myślą przewodnią organizowanych przez nas wyjazdów jest całodobowa integracja oraz przeżycie najlepszych chwil swojego życia podczas różnych festiwali, majówek, sylwestrów, wakacji oraz wyjazdów na narty w Polsce i zagranicą. Jesteśmy także jedyną w Polsce firmą oferującą wyjazdy na znane festiwale muzyczne Ultra Music Festival i FRESH Island Festival w Chorwacji. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z nami.

 

Dlaczego Party Camp?

Każdej nocy wspólna impreza?! Codzienne będziesz miał okazję uczestniczyć w wycieczkach fakultatywnych do popularnych i interesujących miejsc m.in. na objazdówkę po najpopularniejszych miejscach. Nie zastanawiaj się i dołącz do najbardziej imprezowego wakacyjnego wyjazdu roku 2017!

  • 30 000 KLIENTÓW OD 2005 ROKU
  • PONAD 100 ZORGANIZOWANYCH WYJAZDÓW
  • DOŚWIADCZENIE
  • BEZPIECZEŃSTWO
  • NIESAMOWITE WRAŻENIA
  • WSPOMNIENIA NA CAŁE ŻYCIE

 

PONAD 30 000 ZADOWOLONYCH IMPREZOWICZÓW, PONAD 100 ZORGANIZOWANYCH WYJAZDÓW

FAQ

W JAKIM WIEKU SĄ UCZESTNICY PARTY CAMP?
Każdy wybierający się na wyjazd z PARTY CAMP musi mieć ukończone 18 lat. Nie ma wyznaczonego górnego limitu wiekowego ponieważ to od Was zależy czy chcecie podróżować w radosnej i imprezowej atmosferze towarzyszącej każdemu CAMPOWI. Przeważnie na naszych wyjazdach najliczniejszą grupą wiekową są osoby w wieku 20-26 lat, ale zdarzają się również osoby młode duchem w okolicy 30, a nawet 40 lat.

JAKIE SĄ WYMAGANE DOKUMENTY?
Wyjazdy Party Camp są organizowane w krajach gdzie jest wymagany i akceptowany polski dowód osobisty. Jeżeli nie posiadasz tego dokumentu, zabierz ze sobą paszport.

CZY MOGĘ PRZENIEŚĆ MOJĄ REZERWACJE NA KOGOŚ INNEGO?
Tak możesz zawsze zmienić skład swojej rezerwacji jednak wiążą się z tym 2 warunki:

  • Zmiana danych na 30 dni przed wyjazdem podlega opłacie 50 zł / każda zmieniona osoba
  • Nie można zmienić danych osoby na 7 dni przed wyjazdem

CZY W HOTELACH POBIERANA JEST KAUCJA?
Zazwyczaj hotele obciążają naszych gości kaucją, która jest zwracana w przypadku zdania pokoi i otoczenia bez zniszczeń i braków.
Kaucja w zależności od wyjazdu wynosi 15-75 euro/osoba. Szczegółowe informacje na temat wysokości pobieranych kaucji znajdziesz w ofertach poszczególnych wyjazdów lub otrzymasz pod numerem infolinii.

JAKIE SĄ WARUNKI ZDROWOTNE UCZESTNICTWA?
Musisz upewnić się, że nie masz żadnych schorzeń, które są przeciwwskazaniami dla podróży z PARTY CAMP. Uczestnicy nie są zmuszani do żadnej aktywności fizycznej. Jednakże, jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w grach, animacjach, wycieczkach fakultatywnych itp. robisz to tylko i wyłącznie na swoją odpowiedzialność.