m Ultra Party Camp 2018

O NAS

PARTY CAMP

Marka PARTY CAMP istnieje od 2006 r., a od 2013 r. działa w ścisłej współpracy z firmą RAPSODY TRAVEL.
W naszych wyjazdach, obozach i imprezach od początku działalności uczestniczyło ponad 30 000. Ideą wyjazdów organizowanych przez Party Camp jest całodobowa integracja oraz przeżycie najlepszych chwil swojego życia podczas różnych festiwali, majówek, sylwestrów, wakacji oraz wyjazdów na narty w Polsce i za granicą.

Znamy zmieniające się trendy w turystyce i z roku na rok dodajemy nowe miejsca do których jeździmy. Nasi uczestnicy mogą wybierać pomiędzy: Chorwacją, Grecją, Hiszpanią, Bułgarią, Włochami, Słowacją, Węgrami, Austrią i Francją.

PARTY CAMP oferuje wyjazdy przez cały rok: Sylwester, Majówka, Lato, Zima.

Jesteśmy także jedyną w Polsce firmą oferującą wyjazdy na znane festiwale muzyczne Ultra Music Festival i FRESH Island Festival, a w przyszłości wiele innych.

Posiadamy własny zespół DJ, animatorów, hostess, operatorów, którzy zadbają aby czas spędzony z nami był tym najlepszym jaki możecie sobie wyobrazić. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z nami.

Posiadamy własny zespół DJ, animatorów, hostess, operatorów, którzy zadbają aby czas spędzony z nami był tym najlepszym jaki możecie sobie wyobrazić. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z nami.

Zespół Party Camp jest otwarty na nowe doświadczenia i ciekawe pomysły.

Jeżeli chcesz z nami współpracować, do nas dołączyć, lub dowiedzieć się coś więcej o naszym biurze i pomysłach na wyjazdy to napisz lub zadzwoń.

FAQ

W JAKIM WIEKU SĄ UCZESTNICY PARTY CAMP?
Każdy wybierający się na wyjazd z PARTY CAMP musi mieć ukończone 18 lat. Nie ma wyznaczonego górnego limitu wiekowego ponieważ to od Was zależy czy chcecie podróżować w radosnej i imprezowej atmosferze towarzyszącej każdemu CAMPOWI. Przeważnie na naszych wyjazdach najliczniejszą grupą wiekową są osoby w wieku 20-26 lat, ale zdarzają się również osoby młode duchem w okolicy 30, a nawet 40 lat.

JAKIE SĄ WYMAGANE DOKUMENTY?
Wyjazdy Party Camp są organizowane w krajach gdzie jest wymagany i akceptowany polski dowód osobisty. Jeżeli nie posiadasz tego dokumentu, zabierz ze sobą paszport.

CZY MOGĘ PRZENIEŚĆ MOJĄ REZERWACJE NA KOGOŚ INNEGO?
Tak możesz zawsze zmienić skład swojej rezerwacji jednak wiążą się z tym 2 warunki:

  • Zmiana danych na 30 dni przed wyjazdem podlega opłacie 50 zł / każda zmieniona osoba
  • Nie można zmienić danych osoby na 7 dni przed wyjazdem

CZY W HOTELACH POBIERANA JEST KAUCJA?
Zazwyczaj hotele obciążają naszych gości kaucją, która jest zwracana w przypadku zdania pokoi i otoczenia bez zniszczeń i braków.
Kaucja w zależności od wyjazdu wynosi 15-75 euro/osoba. Szczegółowe informacje na temat wysokości pobieranych kaucji znajdziesz w ofertach poszczególnych wyjazdów lub otrzymasz pod numerem infolinii.

JAKIE SĄ WARUNKI ZDROWOTNE UCZESTNICTWA?
Musisz upewnić się, że nie masz żadnych schorzeń, które są przeciwwskazaniami dla podróży z PARTY CAMP. Uczestnicy nie są zmuszani do żadnej aktywności fizycznej. Jednakże, jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w grach, animacjach, wycieczkach fakultatywnych itp. robisz to tylko i wyłącznie na swoją odpowiedzialność.