m Ultra Party Camp 2017

EXTRAS

EXTRAS

W dziale Extras będą pojawiać się nowości i ciekawostki związane z wyjazdem Ultra Party Camp. W tym roku również powstanie platforma do komunikacji on-line, na której cyklicznie będziecie mogli porozmawiać z organizatorami i osobami związanymi z wyjazdem.

Nowy design strony

Idąc naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy nowy, wygląd strony Ultra Party Camp. Wchodząc w dział zakwaterowanie w jednej chwili możecie zobaczyć zdjęcia interesującej Was opcji. W dziale pakiety natomiast nowością jest podgląd i szerszy opis oferty po kliknięciu w „+”.

Aftermovie Ultra Party Camp 2016

Premiera! Przed Wami oficjalny aftermovie Ultra Europe 2016!

Nowy Pakiet Island

W tym roku, idąc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i sugestiom stworzyliśmy pakiet, w którym nocujemy wszystkie 7 nocy na imprezowej wyspie PAG. Dodatkowo zapewniamy wstęp na niedzielną część festiwalu Ultra Europe wraz z transferem z wyspy.

Wyjazd Ultra Party Camp 2016 jeden z Uczestniczek

Poznajcie Olę, Uczestniczkę UPC 2016, która uwieczniła swój pobyt GoPro. Miłego oglądania!

Live Chat

Wiemy, że informacji dotyczących wyjazdu jest wiele, korzystajcie z Livechata, żeby zadawać nam pytania na bieżąco. Pamiętajcie, że nasza infolinie jest również do Waszej dyspozycji.

Czat z Organizatorami

W tym roku organizować będziemy liveroomy, gdzie będziecie mogli zadawać pytania i poznać ekipę odpowiedzialną za wyjazd.